Čo môžeme urobiť pre vás?


Inštalatérske práce

Inžinierske siete

Kúrenárske práce

Plynárske práce

 

Naša firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o. sa zaoberá inštalatérskymi prácami od drobných prác v domácnostiach až po kompletné vodoinštalácie väčších prevádzok. Radi Vám pomôžeme s výberom technológií a zriaďovacích predmetov a tak isto zaistíme aj dodávku, montáž a servis.

Záruka kvality služieb a materiálov

Kompletne zaisťujeme realizáciu rozvodu vody a kanalizácie zo zárukou kvalitných služieb na základe našich dlhodobých skúsenosti. Cieľom našej firmy je zaistiť inštalatérske práce rýchlo, kvalitne a podľa daných požiadaviek zákazníka pre jeho maximálnu spokojnosť. Kvalifikovaný pracovníci firmy odvedú nie len profesionálnu prácu ale tiež v prípade potreby Vám poradia s výberom vhodnej sanitárnej keramiky alebo ďalších zariaďovacích predmetov. Pri práci používame materiály s vysokou kvalitou a dlhodobou životnosťou od overených výrobcov modernej technológie a náradia. Okrem bežných inštalatérskych prác sa zaoberáme tiež montážou solárnych systémov pre ohrev vody vďaka ktorým šetríte prírodu ale i Vašu peňaženku. V našich službách sa tak tiež zaoberáme inštaláciou tepelných čerpadiel pre rodinné alebo priemyselné objekty.

Rozvody vody a kanalizácie

V dnešnej dobe sa málo kto zaoberá tým čo sa nachádza za omietkou v kúpeľmi, v kuchyni či na WC. Preto je prvoradé aby boli vnútorné rozvody a kanalizácia v bezporuchovom a funkčnom stave v daných priestoroch. O kvalite rozvodov nie len rozhoduje použitý materiál ale aj jeho inštalácia a tak tiež je nutná tlaková skúška, ktorú by mal realizovať pracovník s potrebným oprávnením.

V rámci inštalatérskych prác realizujeme:

 • všetky opravy a rekonštrukcie vodovodných potrubí
 • výmeny vodovodných stúpačiek, ležatých rozvodov a splachovačov
 • montáž a opravy bytových vodovodných rozvodov
 • montáž a výmenu vodomerov
 • montáž regulačných ventilov pre domy a byty
 • rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier
 • montáž a výmenu umývadiel, vodovodných batérií, vaní, WC, drezov, sifónov, sprchových kútov a pod.
 • pripojenie pračiek, umývačiek
 • montáž hydrantových rozvodov
Neváhajte nás kontaktovať a mi Vám radi poradíme s výberom materiálu pre Vašu novostavbu, byt alebo rekreačný objekt.
 

Inžinierske siete sú súčasťou takmer každého stavebného diela a ovplyvňujú čím ďalej aj výraznejší život vyspelých spoločností. Preto aj firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o. za zaoberá realizáciou inžinierskych sietí od výkopových prác až po samotné zrealizovanie a uvedenie do prevádzky.

Potrubné rozvody

Firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o. sa už cez 10 rokov venuje opravám kanalizácií, vodovodov a realizujeme tak tiež domové prípojky a zaoberáme sa tiež výstavbou kanalizačných a vodovodných sietí. V teréne využívame výhradne osvedčené technické vybavenie, ktoré používajú naši skúsený pracovníci. Našom prioritou nie sú len veľkoobjemové zákazky ale radi vyhovieme aj vlastníkom rodinných domov a príslušníkom verejnej správy, ktorým poskytujeme finančne výhodné riešenia u prác menšieho rozsahu.

V rámci inžinierskych sietí ďalej realizujeme:

 • prípojky domov na verejnú a kanalizačnú sieť
 • realizujeme výstavbu kanalizačných a vodovodných sieti
 • opravu kanalizačných a vodovodných sietí
 

Firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o. Vám ponúka všetky kúrenárske práce od zamerania až po spracovanie projektovej dokumentácie, cez montáž, servis až po demontáž rozvodu kúrenia. Zaoberáme sa tak tiež solárnymi systémami a tepelnými čerpadlami a každému klientovi navrhneme to najlepšie riešenie podľa jeho požiadaviek, podmienok i finančných možností.

Komplexnú starostlivosť v oblasti kúrenárskej práci poskytujeme našim zákazníkom už cez 10 rokov a dokážeme poradiť s výberom vhodného kúrenia pre Váš dom, byt, firmu či rekreačné alebo premyslené objekty. U všetkých typov kúrenia využívame kvalitné uhlíkové, medené alebo plastové kúrenárske komponenty od renomovaných českých i zahraničných výrobcov, ktorý sú spoločne s odbornou inštaláciou zárukou profesionálnej odvedenej kúrenárskej práce.

Firma zahrňuje tieto služby:

Rozvody ústredného kúrenia

Prevádzkové náklady ústredného kúrenia možno zmenšiť podľa správneho regulačného systému na minimum. Preto je ústredné kúrenie najpoužívanejším typom kúrenia v rodinných domoch i bytoch. Preto pre Vás navrhneme optimálne riešenie rozvodu ústredného kúrenia, vypracujeme projektovú dokumentáciu, na základe ktorej prevedieme montáž rozvodu a inštalácie radiátorov. V našej ponuke nájdete i prevedenia rekonštrukcie rozvodov ústredného kúrenia a samozrejmosťou je odborný servis a pravidelné revízie.

Podlahové vykurovanie

V poslednej dobe podlahové kúrenia sú veľmi populárne a to vďaka vysokej miere komfortu, ktorý tento systém poskytuje. Zabudovaním na horšie prístupné miesta však musí podlahové kúrenie spĺňať určité náročné požiadavky na kvalitu materiálu a odbornej inštalácie. Vďaka komponentom vysokej kvality a dlhodobým skúsenostiam s inštaláciami a opravami podlahového kúrenia ponúkame kompletné riešenie , pričom našim cieľom je zabezpečiť komfortnejšie a útulnejšie bývanie dostupné pre každého v každom priestore interiéru.

Ďalšie kúrenárske práce:

 • montáž a demontáž všetkých typov kúrenia a ich systémov
 • inštalácie, opravy a výmenu kotlov na tuhé, plynné a kvapalné palivá
 • montáž výmenníkových staníc a kotolní
 • návrh inštalácie a oprava meraných a regulačných kúrenárskych systémov
 • montáž tepelných čerpadiel
 • montáž solárnych panelov
 • kompletné generálne opravy a rekonštrukcie stavajúcich rozvodov
 • zabezpečujeme servis, údržbu a revízie kotolní
 • výmenu radiátorov a ich regulátory tepla
 • výmenu expanzných nádob a poistných ventilov
Kontaktujte nás a mi Vám radi poradíme s výberom vhodného zdroja tepla pre Vašu plnú spokojnosť, či už bývate v rodinnom dome alebo hľadáte riešenie pre svoj rekreačný objekt.
 

Kúrenie zemným plynom je jeden z najkomfortnejších spôsobov kúrenia, pričom jeho najväčšia výhoda je jeho jednoduchá obsluha pre užívateľa. Nakoľko ide o veľmi nebezpečnú látku je treba u montáži opravy či údržby plynovodu treba vždy odborný zásah. Preto firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o poskytuje komplexné služby v oblasti plynárskych práci vrátane projektovej dokumentácie a pravidelných revízií plynu.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri neodbornej manipulácií so zemným plynom ohrozujete seba i osoby, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí a majetku, preto treba mať na pamäti, že len kvalifikovaný plynári sú zárukou maximálnej bezpečnosti. Rozvod plynu, servis a revíziu preto prenechajte profesionálom, ktorý presne dodržujú bezpečnostné normy.

Plynové rekonštrukcie

Naši zamestnanci Vám pomôžu i v prípade rekonštrukcií a výmeny plynových rozvodov a zariadení. Zaistíme všetky práce od technického návrhu, následného vytvorenia cenovej ponuky až po kompletnej realizácie rozvodu plynu vrátane nevyhnutných dokončovacích prác. Prevedieme demontáž starého plynového potrubia a plynových zariadení a nahradíme ich novými, pomôžeme Vám vybrať nový plynový kotol, ktorý Vám namontujeme a spustíme do prevádzky. Mimo toho Vám následne pripojíme aj všetky ďalšie plynové spotrebiče vrátane konečnej revízie všetkých prípojok a uzáverov.

V rámci plynárskych prác realizujeme:

 • spracovanie projektu
 • demontáž pôvodného plynového potrubia a spotrebičov
 • výmena a inštalácia rozvodu plynu z materiálov oceľ, meď
 • výmena a inštalácia plynových spotrebičov
 • inštalácia plynovej prípojky vrátane výkopových prác
 • revízie plynu