Technologicky vyspelý spôsob, ktorým sa nahrádza sekanie dier do všetkých druhov materiálov. Jadrová vŕtačka si ľahko poradí so železobetónom, murivom, tehlovou stenou či betónom. Ručným sekaním otvorov do stien prinášalo vo väčšine prípadov veľa škôd a neplánovaných opráv. Ďalšie faktory, ktoré sú je väčšia fyzická námaha, prach v celom objekte, ktorého sa veľmi ťažko zbavuje. V niektorých prípadoch nemohli byť dané úkony vôbec sprostredkované.

Jadrové vŕtanie ja spôsob rezania akejkoľvek steny za pomoci vrtáka, uloženého v kruhovom nástavci na ktorom sú na povrchu umiestnené diamantové segmenty. Vďaky týmto vŕtacím korunkám vieme prejsť aj najodolnejší materiál. Jadrové vŕtanie je odvodené od jadra, ktorý vzniká pri vŕtaní ako odpad.

Prečo jadrové vŕtanie?

Pri danom spôsobe vŕtania vieme dosiahnuť presne požadovaný otvor bez vibrácií, čo priaznivo vplýva na daný objekt v ktorom sa vŕta. Vďaka chladeniu vodou a jej následného vysávania je vyvŕtaných povrch ihneď po dokončení úplne čistý a suchý. Samotné jadrové vŕtanie sa môže realizovať aj pod určitým uhlom, pričom rovnaký výsledok sa vie dosiahnuť aj pri vertikálnom a horizontálnom vŕtaní.

Má veľmi široké využitie v stavebníctve. Vŕtajú sa s nimi otvory pre kotvy, káble, rúry a najčastejšie sa používa pri inštalácií klimatizácií, vodoinštalačných, kúrenárskych, plynárskych prác a vzduchotechniky. Nemusíte opravovať, či robiť nové zateplenie alebo keramický obklad. Je to najrýchlejší a čistý spôsob ako vyvŕtať otvory do stien s dokonalým výsledkom. V konečnom dôsledku je to lacnejšie ako ktorýkoľvek iný spôsob. Je to ideálne riešenie pre realizáciu Vašich objektov.

Neváhajte nás kontaktovať

a mi Vám radi poradíme s výberom materiálu pre Vašu novostavbu, byt alebo rekreačný objekt.

Výhody jadrového vŕtania:

  • Vhodné do muriva, betónu, železobetónu a tehly
  • Dokonalý výsledok pri vertikálnom, horizontálnom a aj vŕtaní pod uhlom
  • Minimálny odpad, ktorý je v celku
  • Vŕtanie je bez vibrácií, nespôsobuje praskliny a ďalšie škody
  • Veľmi rýchle a maximálne presné vŕtanie
  • Presné zameranie plánovaného otvoru
  • Výsledkom je hladký otvor, bez potreby ďalších úprav
  • Dokáže určiť presnú hrúbku steny či podlahy