V poslednej dobe podlahové kúrenia sú veľmi populárne a to vďaka vysokej miere komfortu, ktorý tento systém poskytuje. Zabudovaním na horšie prístupné miesta však musí podlahové kúrenie spĺňať určité náročné požiadavky na kvalitu materiálu a odbornej inštalácie. Vďaka komponentom vysokej kvality a dlhodobým skúsenostiam s inštaláciami a opravami podlahového kúrenia ponúkame kompletné riešenie, pričom našim cieľom je zabezpečiť komfortnejšie a útulnejšie bývanie dostupné pre každého v každom priestore interiéru.

Realizujeme:

  • spracovanie projektu
  • demontáž pôvodného plynového potrubia a spotrebičov
  • výmena a inštalácia rozvodu plynu z materiálov oceľ, meď
  • výmena a inštalácia plynových spotrebičov
  • inštalácia plynovej prípojky vrátane výkopových prác
  • revízie plynu

Neváhajte nás kontaktovať

a mi Vám radi poradíme s výberom materiálu pre Vašu novostavbu, byt alebo rekreačný objekt.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri neodbornej manipulácií so zemným plynom ohrozujete seba i osoby, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí a majetku, preto treba mať na pamäti, že len kvalifikovaný plynári sú zárukou maximálnej bezpečnosti. Rozvod plynu, servis a revíziu preto prenechajte profesionálom, ktorý presne dodržujú bezpečnostné normy.

Plynové rekonštrukcie

Naši zamestnanci Vám pomôžu i v prípade rekonštrukcií a výmeny plynových rozvodov a zariadení. Zaistíme všetky práce od technického návrhu, následného vytvorenia cenovej ponuky až po kompletnej realizácie rozvodu plynu vrátane nevyhnutných dokončovacích prác. Prevedieme demontáž starého plynového potrubia a plynových zariadení a nahradíme ich novými, pričom Vám pomôžeme vybrať nový plynový kotol, ktorý Vám namontujeme a spustíme do prevádzky. Mimo toho Vám následne pripojíme aj všetky ďalšie plynové spotrebiče vrátane konečnej revízie všetkých prípojok a uzáverov.