Firma VODOMONT Zvolen spol. s r.o. Vám ponúka všetky kúrenárske práce od zamerania až po spracovanie projektovej dokumentácie, cez montáž, servis až po demontáž rozvodu kúrenia. Zaoberáme sa tak tiež solárnymi systémami a tepelnými čerpadlami a každému klientovi navrhneme to najlepšie riešenie podľa jeho požiadaviek, podmienok i finančných možností.

Komplexnú starostlivosť v oblasti kúrenárskej práci poskytujeme našim zákazníkom už cez 10 rokov a dokážeme poradiť s výberom vhodného kúrenia pre Váš dom, byt, firmu či rekreačné alebo premyslené objekty. U všetkých typov kúrenia využívame kvalitné uhlíkové, medené alebo plastové kúrenárske komponenty od renomovaných českých i zahraničných výrobcov, ktorý sú spoločne s odbornou inštaláciou zárukou profesionálnej odvedenej kúrenárskej práce.

Realizujeme:

  • montáž a demontáž všetkých typov kúrenia a ich systémov
  • inštalácie, opravy a výmenu kotlov na tuhé, plynné a kvapalné palivá
  • montáž výmenníkových staníc a kotolní
  • návrh inštalácie a oprava meraných a regulačných kúrenárskych systémov
  • montáž tepelných čerpadiel
  • montáž solárnych panelov
  • kompletné generálne opravy a rekonštrukcie stavajúcich rozvodov
  • zabezpečujeme servis, údržbu a revízie kotolní
  • výmenu radiátorov a ich regulátory tepla
  • výmenu expanzných nádob a poistných ventilov

Neváhajte nás kontaktovať

a my Vám radi poradíme s výberom materiálu pre Vašu novostavbu, byt alebo rekreačný objekt.

Rozvody ústredného kúrenia

Prevádzkové náklady ústredného kúrenia možno zmenšiť podľa správneho regulačného systému na minimum. Preto je ústredné kúrenie najpoužívanejším typom kúrenia v rodinných domoch i bytoch. Preto pre Vás navrhneme optimálne riešenie rozvodu ústredného kúrenia, vypracujeme projektovú dokumentáciu, na základe ktorej prevedieme montáž rozvodu a inštalácie radiátorov. V našej ponuke nájdete i prevedenia rekonštrukcie rozvodov ústredného kúrenia a samozrejmosťou je odborný servis a pravidelné revízie.

Podlahové vykurovanie

V poslednej dobe podlahové kúrenia sú veľmi populárne a to vďaka vysokej miere komfortu, ktorý tento systém poskytuje. Zabudovaním na horšie prístupné miesta však musí podlahové kúrenie spĺňať určité náročné požiadavky na kvalitu materiálu a odbornej inštalácie. Vďaka komponentom vysokej kvality a dlhodobým skúsenostiam s inštaláciami a opravami podlahového kúrenia ponúkame kompletné riešenie, pričom našim cieľom je zabezpečiť komfortnejšie a útulnejšie bývanie dostupné pre každého v každom priestore interiéru.